Wybrany Etap 5

LIFE

ŻYCIE JEST PIĘKNE

W ramach budynku Life zaplanowano budowę 112 mieszkań w metrażu od 29 do 68 mkw. W Life będą dostępne kawalerki, a także mieszkania 2- i 3-pokojowe o komfortowym rozkładzie. Do mieszkań na parterze będą przynależeć przestronne ogródki, natomiast do pozostałych loggie lub balkony. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycjiparking podziemny,w którym znajdą się nie tylko miejsca garażowe, ale także boksy lokatorskie. Oprócz tego, przewidziano naziemne miejsca postojowe.

Dużym atutem w tym etapie inwestycji będzie stacja ładowania samochodów elektrycznychzlokalizowana przed budynkiem. Mieszkańcy osiedla będą mogli także spędzić aktywnie czas wolny w strefie rekreacji, gdzie znajdzie się boisko do siatkówki, stolik do gry w ping-ponga oraz stolik szachowy.

 

STYLE

MIESZKANIE W DOBRYM STYLU

Style będzie 7-piętrowym budynkiem, w którym powstanie łącznie 125 nowoczesnych mieszkań o powierzchniach od 29 do 66 mkw. – od kawalerek, do mieszkań 2- i 3- pokojowych. Ponadto, do wszystkich  mieszkań na piętrach będą przynależeć balkony lub loggia, natomiast lokatorzy mieszkań na parterze będą mogli się cieszyć prywatnymi ogródkami. W garażu przewidziano parking podziemny a także miejsce na boksy lokatorskie. Dodatkowe miejsca postojowe będą się znajdować tuż przed budynkiem. Najmłodsi mieszkańcy Style będą mogli spędzać swój czas wolny na placu zabaw znajdującym się tuż przy budynku.

Na terenie całego osiedla powstanie także rozległy park z terenami rekreacyjnymi, takimi jak siłownia plenerowa i place zabaw.

 

skontaktuj się z nami

Piotr
Kamiński

Doradca Klienta

PIOTR
WINDYGA

Doradca Klienta

Iwona Panasiuk

Doradca Klienta

×

SKONTAKTUJ SIĘ: