Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Ursus przy ulicy Posag 7 Panien 16.

Ursus to dzielnica, która została przyłączona do Warszawy w 1977 roku. Niegdyś kojarzona jedynie z Zakładami Mechanicznymi Ursus, obecnie jest miejscem z potencjałem, zmieniającym się bardzo prężnie. Inwestycje sięgające 71 mln PLN tylko w 2017 r. związane są z rozwojem sieci dróg, rozbudową terenów zielonych zapewnieniem mieszkańcom wygodnego dojazdu do pracy czy dostępu do placówek oświatowych i opiekuńczych, rozbudowywaniem terenów rekreacyjnych i sportowych oraz poszerzaniu oferty kulturalnej.

Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 komfortowych i ciekawych architektonicznie budynków mieszkalnych.

Vision, Impression, Unique, Harmony to zaledwie kilka nazw, które zdobić będą budynki nowej inwestycji. Wierzymy, ze ich pozytywna energia będzie dodawać Wam radości każdego dnia.

Inwestycja obejmować będzie kilkupiętrowe bloki mieszkalne, składające się z ośmiu kondygnacji, tworząc zintegrowane, nowoczesne osiedle. W Next Ursus znaleźć będzie można 1,2,3 a nawet 4 pokojowe mieszkania, od 26 do 90m2. Większość mieszkań posiadać będzie ekspozycje na dwie strony świata. 70% mieszkań będzie mieć widną kuchnie, co zapewni bardzo dobre doświetlanie. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródek z tarasem. Na wyższych piętrach do każdego mieszkania przypisany będzie balkon lub taras.

 

Centrum oddalone jest od osiedla o jedyne 9 km, dzięki czemu autem dojedziemy tam w niecałe 15 minut,
a kolejką SKM w zaledwie 12 m.

Do kolejki SKM dojdziemy pieszo w 10 minut.

Bliskość tras wylotowych S2 oraz S8 (5km) zapewni szybki i bezpieczny wyjazd z miasta. 

Przystanek autobusowy znajduje się bezpośrednio przed inwestycją Next Ursus.

 Wypełnij formularz